strona główna Moda Najchętniej oglądane programy online o modzie, lista

Najchętniej oglądane programy online o modzie, lista

6 min. czytania
0
0
74
modne okulary

W dobie malejącego zainteresowania telewizją wiele treści przenosi się do internetu, gdzie zaczynają dominować serwisy VOD. Wiele programów, w tym te o modzie można więc z powodzeniem oglądać online, co ma też swoje zalety, choćby w tym, że nie ma reklam. Gdzie szukać i które programy o modzie warto oglądać? Oto krótka lista najpopularniejszych tytułów.

Gdzie szukać programów o modzie online?

Telewizja w znacznej mierze przeniosła się do internetu i wiele osób woli oglądać ulubione filmy, seriale i programy właśnie w wersji online. Nie inaczej jest właśnie z tematyką modową i każdy zainteresowany z powodzeniem może zapoznać się z najnowszymi trendami i być na bieżąco ze wszystkim. Najlepiej w tym przypadku będzie skorzystać z serwisów VOD, które mają do zaoferowania właśnie tego typu treści i ma to całkiem sporo zalet. Programy online o modzie bez reklam są dużą zaletą dla oglądających, dodatkowo można wracać do nich kiedy się chce i nie jest się ograniczonym do odgórnie narzuconego programu telewizyjnego.

Czas na zmianę

To polski program, prowadzony przez Karolinę Limbach. Jest ona specjalistką od mody i tym, co aktualnie jest na topie, do tego zaliczana jest do czołowych stylistek, jak również zajmuje się ubieraniem największych polskich gwiazd. Jednym słowem zna się na rzeczy i decyduje się na wsparcie kobiet w tym, by poprzez zmianę wyglądu mogły także zmienić swoje życie. Program Czas na zmianę kierowany jest więc do każdej z nas, a czasem naprawdę nie trzeba wiele, by móc wyglądać i czuć się dobrze.

Szybka zmiana

Podobną formułę ma program Szybka zmiana, w którym prowadząca pokazuje, jak niewiele trzeba, by móc zmienić swój wizerunek i to na lepsze. Z bardziej nietypowych działań opiera się to przede wszystkim na wyławianiu uczestniczek z szarego tłumu. Prowadząca jeździ od miasta do miasta i obserwując ludzi, szuka potencjalnych kandydatek do programu.

Skarby z szafy

Każdy zna ten problem: szafa pełna ubrań, a i tak nie ma się w co ubrać. A może jednak? Czasami po prostu brakuje nam wiedzy i pomysłowości, by ze zgromadzonych ciuchów stworzyć naprawdę niezwykłą stylizację. Oprócz porad modowych można dowiedzieć się także o tym, jak robić porządki w szafie, a także co zrobić ze starymi ubraniami, których już nie nosimy.

Pojedynek na modę

To reality show ma już nieco inną formę, mianowicie mamy tutaj do czynienia z dwoma obozami, dwiema stylistkami oraz rywalizacją o to, która przemiana okaże się lepsza i ciekawsza. Różnice dotyczą też budżetu — jedna ze stylistek ma do dyspozycji sporo pieniędzy, druga ma ich niewiele i musi za to stworzyć niepowtarzalną stylizację.

Modni i modniejsi

Ciekawą opcją może być także program online Modni i modniejsi, gdzie zaglądamy do świata mody z prawdziwego zdarzenia. Aspirujący styliści prezentują swoje propozycje przed gronem specjalistów ze świata mody. W ten sposób rywalizują ze sobą nie tylko o uznanie, ale także o możliwość rozpoczęcia prawdziwej modowej kariery.

Programy telewizyjne to nie jedyne źródło modowych inspiracji. W sieci znaleźć można całe mnóstwo filmów o modzie, których tytuły powinny być znane przez każdą aspirującą fashionistkę. A czy wy oglądacie tego typu programy, filmy i seriale? Gdzie szukacie inspiracji o modzie?

Więcej powiązanych artykułów.
Load More By Nowa Moda
Load More In Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image

Sprawdź również...

Buty na jeżowce: co warto wybrać?

A może warto zdecydować się na dobrej jakości buty na jeżowce? W jakim sklepie online możn…