strona główna Moda Chokery – naszyjniki w nowej odsłonie

Chokery – naszyjniki w nowej odsłonie

4 min. czytania
0
0
45
choker

Krótkie naszyjniki czyli chokery oplatają szyję efektownym łańcuszkiem lub stylową tasiemką. Elementem, wpływającym na finalny efekt jest zawieszka, dzięki której chokery zyskują niepowtarzalny wygląd i moc.

Chokery – łańcuszki z kamieniami naturalnymi

Niezwykłe ozdoby na szyję pozwalają wyeksponować urodę i doskonale wpływają na finalny efekt stylizacji. Efektowne, krótkie naszyjniki typu choker pięknie prezentują się w zestawieniu z kamieniami naturalnymi. W ten sposób ich efekt wizualny potęguje moc energii, płynącej z naturalnie występujących minerałów. Ogromną popularnością cieszą się chokery, posiadające zawieszkę w postaci amazonitu, czyli kamienia młodości. Dodający pozytywnej energii, wspierający motywację i sprzyjający realizowaniu przedsięwzięć może wpłynąć na Twoje samopoczucie każdego dnia. Efektowny onyks o czarnym zabarwieniu doskonale prezentuje się z czarną, aksamitną tasiemką o modnym, unikalnym efekcie. Kamień mądrości, podobnie jak blaszki, krzyżyki lub symbole świętej geometrii (kwiat życia) tworzą z chokerami zestawienia, które pokochały osoby w każdym wieku.

Chokery ze złota, srebra lub pozłacane

Poza tasiemkami ogromną popularnością cieszą się elegancko wyglądające naszyjniki chokery, wykonane z srebrnego, złotego lub pozłacanego łańcuszka. Zróżnicowane sploty oraz doskonała jakość wykonania pozwalają rozróżnić zestawienia, odpowiednie dla kobiet oraz mężczyzn. Prosta stylistyka, ponadczasowe elementy dodatkowe oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że chokery damskie i męskie są doskonałymi pomysłami na prezent. Chokery świetnie sprawdzają się w roli solowego elementu, zdobiącego szyję oraz wtedy, gdy lubisz połączenia kilku ozdób. Wyjątkowe chokery pozwalają tworzyć kompozycje eleganckiej biżuterii i stylowych amuletów.

Wyjątkowe chokery z geometrycznymi symbolami

Niezwykłą moc świętych symboli znali już Starożytni. Po dziś dzień czerpiemy z niej energię i siłę do działania. Otaczając się swoistymi amuletami zyskujemy większą pewność siebie i poparcie dla swoich decyzji. Modne, a zarazem ponadczasowe chokery, wyposażone w zawieszki z świętymi symbolami mogą być elementem wyjątkowej stylizacji, zachwycającej niezwykłym efektem i wyjątkowym przesłaniem. Tego typu biżuteria sprawdzi się szczególnie jako prezent dla bliskiej osoby, potrzebującej wsparcia żywiołów. Elegancko prezentujące się chokery mogą być elementem codziennych i wieczorowych stylizacji.

Więcej powiązanych artykułów.
Load More By Nowa Moda
Load More In Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image

Sprawdź również...

Modowa inspiracja – Iga Świątek

Iga Świątek swoją popularność wykorzystuje bardzo skutecznie, stając się jedną z najistotn…