strona główna Moda Co podarować na chrzest?

Co podarować na chrzest?

5 min. czytania
0
0
58

Złoty krzyżyk na chrzest

Chrzest to niewątpliwie wydarzenie religijne, więc zdecydowanie dobrym prezentem będzie coś nawiązującego do charakteru tej uroczystości. Złoty krzyżyk to przyszłościowy prezent, którym ochrzczone dziecko będzie mogło się cieszyć dopiero za kilka lat. Jednak jako biżuteria wykonana ze szlachetnego kruszcu, taka zawieszka nie straci na swojej wartości ani świetności, więc można ją jak najbardziej potraktować jako świetną inwestycję i prezent na chrzciny. Jeśli bierzemy udział w chrzcie osoby dorosłej, to tym bardziej będzie to gustowny i odpowiedni upominek.

Złota bransoletka dla chłopca i dziewczynki

Decydując się na biżuterię jako prezent, warto też rozważyć elegancki i uniwersalny drobiazg, jakim jest bransoletka złota na chrzest. Zeccoro przygotowało ciekawą ofertę delikatnych bransoletek, które świetnie nadadzą się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Delikatna i gustowna biżuteria wzbogacona jest w urocze, niewielkie, kolorowe przypinki w różnych kształtach. Znajdziemy tu motyw samolotu, traktora, kwiatka, czy motylka. Taka złota bransoletka to wyjątkowy upominek na lata.

Dewocjonalia i inna biżuteria na prezent

Złoty krzyżyk lub bransoletka to świetny pomysł na nietuzinkowy prezent na chrzest. W ofercie Zeccoro znajdziemy też takie efektowne drobiazgi jak eleganckie, nieduże złote kolczyki w wielu odsłonach. Będą stanowiły odpowiedni prezent dla dziewczynki. Jako złota biżuteria, będą odpowiednie jako pierwsze kolczyki, kiedy po przekuciu uszu wskazane jest noszenie kolczyków ze szlachetnego kruszcu. Inną opcją, bardzo pasującą do charakteru uroczystości, będzie zawieszka w postaci medalika z Matką Boską w komplecie z łańcuszkiem. Możemy w tej kwestii również wybierać z bogatej oferty wielu modeli. Łańcuszek z medalikiem będzie ciekawą alternatywą dla złotego krzyżyka.

Odpowiedni prezent na chrzest

Podniosły charakter uroczystości, jaką są chrzciny, wymaga od uczestników odpowiedniego prezentu. Nie musimy poprzestawać na przysłowiowej kopercie, lecz możemy zdecydować się na przyszłościowy, elegancki i odpowiedni do powagi wydarzenia prezent, jakim jest złota biżuteria. W tej kwestii mamy możliwość z korzystania z bogatej oferty Zeccoro, gdzie znajdziemy biżuterię nawiązującą tematycznie do chrztu, czyli duży wybór krzyżyków i medalików z Matką Boską. Wybierać możemy również z biżuterii niereligijnej, która będzie stanowiła również wartościowy i efektowny prezent na lata. Eleganckie bransoletki z motywami dla chłopców i dziewczynek, czy duży wybór różnych modeli kolczyków — oferta ta daje wiele możliwości. Niezależnie od tego, co wybierzemy na prezent, warto mieć na uwadze podniosły charakter uroczystości. Pomoże nam to w dokonaniu właściwego wyboru.

Więcej powiązanych artykułów.
Load More By Nowa Moda
Load More In Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image

Sprawdź również...

Modowa inspiracja – Iga Świątek

Iga Świątek swoją popularność wykorzystuje bardzo skutecznie, stając się jedną z najistotn…