strona główna Moda Zegarki damskie na bransolecie od Christine Granville

Zegarki damskie na bransolecie od Christine Granville

4 min. czytania
0
0
192

Eleganckie zegarki damskie na lata

Inspiracją do rozpoczęcia pracy nad projektem zegarków damskich na bransolecie Christine Granville była historia tajnej agentki działającej dla angielskiego wywiadu w czasie drugiej wojny światowej, Krystyny Skarbek. Od początku liczyła się więc najwyższa jakość i staranność wykonania, które pozwoliłyby korzystać z raz wybranego zegarka przez lata – zawsze z maksymalną satysfakcją.

Cel ten udało się osiągnąć poprzez wykorzystanie szlachetnej stali 316L, niezwykle wytrzymałej i przyjaznej w kontakcie z kobiecą skórą; wyborze precyzyjnego, japońskiego mechanizmu i szafirowego szkła w obudowie tarczy oraz wodoszczelności niezbędnej w każdym współczesnym zegarku. Dodatek zachwyca także dużą starannością wykonania i dbałością o nawet najmniejsze detale, takie jak rysunek i wykończenie tarczy, wskazówki czy koronka.

Tutaj solidność stalowej bransolety łączy się z jej lekkością, zapewniając dużą wygodę noszenia Dzięki optymalnej szerokości damskie zegarki na bransolecie Christine Granville rewelacyjnie prezentują się także na szczupłym nadgarstku i pełnią swoją użytkową funkcję nawet w trakcie dnia pełnego różnorodnych wyzwań; sprawdzają się w biurze, podczas przyjęcia, a także na mieście i plaży. Oryginalny, elegancki design współtworzy prostokątna tarcza połączona z analogowym wyświetlaczem, będąca w równowadze z każdym z pozostałych elementów zegarka. Duże znaczenie mają także trzy kolory tarczy do wyboru (czarna, biała i granatowa). Oferują bowiem kobiecie swobodę wyboru i możliwość dopasowania zegarka do swoich potrzeb.

Zegarek damski – bransoleta na co dzień i na odświętne okazje

Zegarki damskie z ozdobną bransoletą od Christine Granville to wręcz dzieło jubilerskiej sztuki, które jednak zostało przez twórczynie mocno osadzone w jego praktycznej funkcji. Dzięki temu dodatek ten z powodzeniem spełnia swoją zasadniczą rolę i służy kobiecie, nie stawiając jej przed koniecznością zmiany zegarka na inny, nawet przez całe lata.

zegarek damski na bransolecie
Więcej powiązanych artykułów.
Load More By Nowa Moda
Load More In Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image

Sprawdź również...

Lata 80’ – stylizacje, moda i inspiracje na wakacje

Jak ubierać się w stylu lat 80'? Sprawdź najmodniejsze stylizacje, które podbijały świat m…