strona główna Zniżki Twój syn kończy 6 lat? Zorganizuj mu imprezę w stylu Minecraft!

Twój syn kończy 6 lat? Zorganizuj mu imprezę w stylu Minecraft!

5 min. czytania
0
0
151
dekoracje Minecraft

Każde urodziny są wyjątkowe, szczególnie gdy solenizantem jest dziecko. Jeżeli Twój syn kończy 6 lat to stoisz przed poważnym wyzwaniem, jakim jest organizacja przyjęcia. Nie wiesz, jakie dekoracje sprawdzą się najlepiej? Gdy motywem przewodnim imprezy będzie Minecraft to możesz być pewien, że wszyscy goście wpadną w zachwyt!

Impreza w stylu Minecraft

Minecraft to popularna gra survivalowa z elementami eksploracyjnymi. Otwarty świat, możliwość współzawodnictwa, ogromny plac budowy, gdzie powstają konstrukcje z brył przestrzennych stwarzają dla wyobraźni gracza niemal nieograniczone możliwości. Fenomen Minecraft daje się zauważyć już wśród najmłodszych, dlatego nie zdziw się, jeśli Twój 6-letni syn zapowie, że następna impreza urodzinowa ma być właśnie w tym stylu. Na szczęście dekoracje Minecraft https://decomaxparty.pl/495-minecraft są obecnie równie popularne jak sama gra i zamówisz je wygodnie w sklepie internetowym. W ten sposób magiczny i kreatywny świat zabawy zbudujesz we własnym domu. Gotowy? Zaproś do wspólnej zabawy syna oraz jego gości.

Dekoracje Minecraft – tego nie może zabraknąć

Daj się ponieść wyobraźni i na jedno popołudnie zamień swój domowy salon w salę zabaw w stylu Minecraft. Bez wątpienia pomogą Ci w tym balony, które zawsze szybko i efektownie dekorują wnętrza na czas imprez. Możesz wybrać zestawy składające się z takich samych elementów (np. zielone z czarnymi buźkami lub charakterystycznym logo TNT – czarny napis na czerwono-biało-czerwonym tle). 

Jeżeli wolisz różnorodność i chcesz, aby dekoracje były bardziej kolorowe to postaw na komplet balonów w kilku stylach. Mogą to być np. buźki bohaterów Minecraft, logo gry czy inne akcenty. Tutaj zieleń przenika się z czarnym, czerwonym, a nawet różowym, tworząc ciekawą feerię barw. To z kolei daje Ci szerokie możliwości dopasowania pozostałych dekoracji.

Ważna jest też tematyczna zastawa stołowa. Zwłaszcza dzieci nie trzeba będzie zachęcać do zjedzenia dania głównego czy zimnych przekąsek serwowanych na kolorowych talerzykach czy tackach. Żeby pozostać w klimacie gry Minecraft będącej motywem przewodnim imprezy, warto postawić na zastawę w kolorze zielonym, czarnym lub czerwonym. Na stole możesz też rozłożyć jednorazowe sztućce oraz kubeczki, a także praktyczny obrus. 

Szykujesz imprezę urodzinową dla 6-latka? Zaproponuj mu motyw Minecraft – ulubionej gry dzieci i młodzieży na całym świecie. Mimo młodego wieku jest prawie pewne, że Twój syn już spotkał się z tą zabawą i nawet jeśli sam nie miał okazji brać w niej udziału to zabawa w takim stylu na pewno go zachwyci.

Więcej powiązanych artykułów.
Load More By Nowa Moda
Load More In Zniżki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image

Sprawdź również...

Lata 80’ – stylizacje, moda i inspiracje na wakacje

Jak ubierać się w stylu lat 80'? Sprawdź najmodniejsze stylizacje, które podbijały świat m…