strona główna Moda Hipoalergiczna biżuteria na prezent od Mikołaja

Hipoalergiczna biżuteria na prezent od Mikołaja

5 min. czytania
0
0
33

Zalety noszenia biżuterii hipoalergicznej

Popularna biżuteria, którą powszechnie znamy z witryn sklepów jubilerskich, to przede wszystkim produkty wykonane ze złota i srebra. Zawierają domieszki różnych rodzajów metali takich jak nikiel, pallad, chrom czy kobalt. To właśnie one są najczęstszą przyczyną uwidocznienia alergii kontaktowej, która daje uciążliwe i nieestetyczne objawy. Powodują między innymi wysypkę, zaczerwienienie, obrzęk, pokrzywkę, świąd i wypryski. Te dolegliwości sprawiają, że zamiast cieszyć się z pięknych biżuteryjnych ozdób, musimy zasłaniać nieestetyczne zmiany i powstrzymywać się przed drapaniem.

Biżuteria tytanowa jest zatem doskonałą alternatywą dla alergików, którzy na co dzień rezygnują z noszenia ogólnodostępnych ozdób. Zarówno tytan medyczny, jak i plastik medyczny są całkowicie obojętne dla organizmu, nie zawierają alergizujących metali i dodatkowo efektownie się prezentują. Czy może być coś lepszego na prezent od Mikołaja niż zdrowa i bezpieczna biżuteria dla alergika?

Kolczyki tytanowe — czym różni się wyróżniają? Komu je podarować?

Kolczyk tytanowy zyskuje coraz większą popularność, dlatego też producenci prześcigają się między sobą, projektując coraz to nowsze i ciekawsze wzory. Atrakcyjne modele biżuterii tytanowej można znaleźć na stronie marki Blomdahl, która nie tylko dba o najwyższą jakość swoich produktów, ale także na bieżąco uzupełnia swoją kolekcję o modne i stylowe propozycje.

Biżuteria tytanowa wcale nie musi oznaczać monotonii i surowego designu. Tytan dostępny jest w kolorze czarnym, srebrnym, złotym i metalicznym. Oprócz tego cechuje się wysokim połyskiem i trwałością. Kolczyk tytanowy może być zdobiony jest cyrkoniami i kryształami, co dodaje mu atrakcyjności i niebanalnego wyglądu.

Biżuteria hipoalergiczna będzie dobrym pomysłem na prezent dla osób cierpiących na alergię kontaktową, a także dla tych, które zamierzają zdecydować się na założenie pierwszych kolczyków. To właśnie ten rodzaj produktów jubilerskich jest gwarancją szybszego gojenia przekłutych uszu czy nosa.

Pierwsze kolczyki od Mikołaja — jak wybrać bezpieczną metodę przekłuwania?

Doskonałym pomysłem na prezent od Mikołaja jest również zabieg przekłuwania uszu lub nosa. W ten sposób można zrealizować marzenie bliskiej osoby o pierwszej biżuterii. By taki podarunek był udany, warto zdecydować się na zakładanie kolczyków metodą Blomdahl, aby obdarowana osoba nie zmagała się w późniejszym czasie z komplikacjami i podrażnieniami w miejscu przekłucia.

Założenie pierwszych kolczyków systemem Blomdahl to zaledwie jedno kliknięcie, które umożliwia umieszczenie biżuterii w tym samym momencie na obu płatkach uszu. Zarówno aparat, jak i kolczyki są sterylne, dlatego nie ma ryzyka zakażenia powstałych dziurek, a specjalna konstrukcja biżuterii umożliwia szybkie i bezbolesne gojenie.

Jeżeli do tej pory nie miałeś pomysłu na prezent od Mikołaja, zaczerpnij inspiracji z powyższych rad i spraw bliskiej osobie od Mikołaja bezpieczną biżuterię tytanową lub zrealizuj jej marzenie o założeniu pierwszych kolczyków metodą Blomdahl.

Więcej powiązanych artykułów.
Load More By Nowa Moda
Load More In Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image

Sprawdź również...

Modowa inspiracja – Iga Świątek

Iga Świątek swoją popularność wykorzystuje bardzo skutecznie, stając się jedną z najistotn…