strona główna Moda Harry Styles tworzy swoją markę beauty!

Harry Styles tworzy swoją markę beauty!

5 min. czytania
0
0
229
Harry Styles

Harry Styles to znany i uwielbiany przez fanki na całym świecie piosenkarz, sprawdził się również w roli aktora, muzy Gucci i modela – w 2020 zadebiutował jako pierwszy mężczyzna solo na okładce amerykańskiego wydania Vouge. Jednak Styles nie spoczywa na laurach i postanawia maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut, szykując dla nas swoją markę beauty!

Co inspiruje Harry’ego Styles’a w modzie?

Styles wypowiedział się na temat mody i wyboru swoich stylizacji:

„Są ubrania dla mężczyzn i są ubrania dla kobiet”, po usunięciu jakichkolwiek barier otwierasz oczywiście arenę, na której możesz grać. Czasami chodzę do sklepów i po prostu patrzę na damskie ubrania, myśląc, że są niesamowite. To jest jak wszystko – za każdym razem, gdy stawiasz bariery w swoim życiu, po prostu siebie ograniczasz. Jest tyle radości z zabawy ubraniami. Nigdy tak naprawdę nie myślałem zbyt wiele o tym, co to znaczy – to po prostu staje się rozszerzoną częścią tworzenia czegoś”.

Moda Styles’a jest coraz bardziej neutralna pod względem płci – został sfotografowany na okładce Vogue w spódnicy w listopadzie 2020 r. Podobnie wyglądają jego wybory dotyczące urody, szczególnie jeśli chodzi o paznokcie. Styles często nosi kolorowe manikiury, nieustannie próbując nowych stylizacji – czy to wodny i czarny na Met Gala, lawendowy na Brit Awards, czy też cały styl poświęcony jego albumowi Fine Line – wraz z namalowanymi miniaturowymi arbuzami i wiśniami.

„Pleased As Holdings”

Wokalista ogłosił, że jego marka będzie nosić nazwę „Pleased As Holdings”. Przedmiotem jej działalności jest sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Użytkownicy mediów społecznościowych spekulują na temat nazwy marki, która według niektórych będzie nazywana SHE, od inicjałów imienia piosenkarza pisanych od tyłu: Styles, Harry Edward.

Wiadomość została ujawniona w piątek 28 maja na Twitterze za pośrednictwem konta fanów i została szybko rozpowszechniona na stronach internetowych magazynów CR Fashion Book i Teen Vogue. Tweet zawiera zdjęcie oficjalnego dokumentu dotyczącego znaku towarowego podpisanego przez Harry’ego Stylesa, dyrektora firmy o nazwie „Pleased As Holding”. Mówi się, że Emma Spring, koleżanka i asystentka Harry’ego Stylesa, jest współdyrektorem marki.

Jedna z jego najbardziej pamiętnych sesji okładkowych miała miejsce w marcu 2020 roku dla Beauty Papers, kiedy Styles miał na sobie pełny makijaż – cień do powiek, dużo eyelinera i ciemny róż.

Styles nie potwierdził jeszcze swojej linii beauty i kto wie, z czego w ogóle by się składała? Ale zgadujemy, że będzie kolorowa, zaskakująca i całkowicie inkluzywna.

Więcej powiązanych artykułów.
Load More By Nowa Moda
Load More In Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image

Sprawdź również...

Modowa inspiracja – Iga Świątek

Iga Świątek swoją popularność wykorzystuje bardzo skutecznie, stając się jedną z najistotn…